O nás - Candle-lite - www.svickycandlelite.cz

AMERICA´S ORIGINAL CANDLE MANUFACTURER

Největší producent svíček v USA s nejmodernějším vybavením. Vývojáři a vědci neustále pracují na inovacích, které zaručí to nejlepší
spojení vosku a knotu pro nejlepší hoření a uvolňování vůní: pracujeme na vývoji knotů ze 100% bavlny.

Neustále zajišťujeme tu nejvyšší kvalitu našich výrobků. Spolupracujeme s nejlepšími parfuméry světa, abychom zajistili to nejvhodnější
spojení vonných olejů. Neustálým průzkumem trhu zajišťujeme našim zákazníkům nejnovější trendy v oblasti vonných produktů.

 

KDO JE CANDLE-LITE

Bohatá historie firmy se začala psát roku 1840 v Cincinnati v Ohiu, kdy Thomas Emery založil firmu Emery Lard Oil & Candle Company.
Cílem Candle-Lite je dodávat zákazníkům neustále ty nejkvalitnější vonné svíčky. Tradice a elán kladou důraz na kvalitu a opravdovost našich výrobků.
Jsme hrdí na to, že našimi produkty obohacujeme domovy našich zákazníků.

 

VÝVOJ CANDLE-LITE 

Firma začínala v roce 1840 jako Emery Lard Oil’s Candle Co. založená Thomasem Emerym. Tehdy se začala psát historie firmy, která je nejstarší na americkém trhu se svíčkami.
V současnosti se jedná se o světového lídra v oblasti pokojových vůní – svíčky a vonné produkty jsou prodávány na více než 17 000 místech.

Podíl firmy Candle-Lite na americkém trhu se svíčkami činí 30,4 % v oblasti pokojových vůní a bytových dekorací. Firma značně investuje do průzkumu
trhu, aby splnila přání zákazníků. Základní principy jako kvalita, opravdovost, servis a inovace jsou již po generace reprezentovány našimi zaměstnanci.

Abychom zachovali nejvyšší standardy, do procesu výroby jsou na různých místech integrovány kontroly kvality. Z každé produkce jsou
vždy odebrány vzorky, které jsou podrobovány testům hořlavosti a zda odpovídají standardům ASTM International*.

Vědci a chemici z Candle-Lite neustále hledají ty nejlepší materiály a postupy, aby docílili těch nejlepších vlastností hoření.
Všechny svíčky jsou s péčí vyvíjeny a vyráběny v USA – vždy v souladu se spotřebitelskými státními a federálními předpisy.

Unikátní forma našeho vosku garantuje v kombinaci s odpovídajícím knotem optimální spotřebu vosku.
Abychom zajistili tu nejlepší stálost a trvanlivost, jsou všechny svíčky podrobovány testům stálosti barev a stability.
Spotřebitelské testy zajišťují před uvedením na trh důvěru zákazníků.

* mezinárodní standardizační organizace


KNOTY

Povolaní techničtí pracovníci pečlivě testují a vybírají ze 30 druhů bezolovnatých knotů – vždy si dávají záležet na směsi vosků, vůních, kombinacích
barev a vlastnostech skla. Pouze díky souhře všech těchto faktorů je možné docílit těch nejlepších výsledků při hoření.

Konstrukce knotu je buď pletená, nebo tkaná. Aby byl vždy použit správný druh knotu, jsou tkané knoty vždy barevně odlišeny.
Tato metoda je jedním ze znaků kvality, které jsou dány už výrobcem knotů.
Toto je opatření, které se dodržuje již při výrobě knotů přímo pro naši firmu Candle-Lite.


VOSKY

Naše produkty jsou jedinečnou kombinací vosků, která je neopakovatelná.
Sklenice jsou plněny certifikovaným potravinářským palmovým voskem a parafínem nejvyšší kvality.


decorative candles candle-lite

V Candle-Lite používáme nádoby pouze z tvrzeného skla. Speciální tým se u nás stará o to, aby všechny sklenice odpovídaly přísným vnitřním standardům. Patentovaná technologie trojcípého knotu eliminuje riziko přehřátí, jakmile svíčka dohořívá na dně sklenice.

Knoty jsou vyráběny ze 100% bavlny a během výrobního procesu jsou podrobovány testům v našich laboratořích, abychom zajistili ten nejlepší proces hoření u každé svíčky.

Provádíme speciální zkoušky procesu hoření, především testujeme výšku plamene a spotřeby vosku, abychom dosáhli a překonali průmyslové standardy.

Po celou dobu své existence si firma Candle-Lite zachovává charakter rodinné firmy, protože u nás jsou vědomosti a umění předávány z generace na generaci – stejně jako záruka neustálého vývoje kvalitních produktů.

Candle-Lite vyrábí svíčky, vonné svíčky, čajové svíčky a vonné vosky a je vždy připravena se přizpůsobit moderním trendům. K nejlepší kvalitě našich produktů přispívají nejmodernější výrobní a balící stroje v Leesburgu, odkud je rozesíláme do celého světa.

Díky stálému nárůstu jsme mohli naše výrobní haly rozšířit na 10 hektarů a zaměstnat více než 650 pracovníků.

ocean blue mist decorative