O svíčkách - Candle-lite - www.svickycandlelite.cz

Vítejte u Candle-lite!

Objevte rozmanitost v nepřeberném množství našich autentických vonných kolekcí. Svíčky Candle-Lite nabízí pro ten opravdový pocit domova vůně od klasických přes sezónní vůně až po nejaktuálnější trendy. Jsme rádi, že Vám můžeme pomoci vytvořit takové prostředí, které decentně podtrhne atmosféru vašeho domova i vaši osobnost.

Máme pro vás tu pravou vůni na každý den: nechte za sebou stres všedního dne, dopřejte si wellness u vás doma, zachumlejte se do deky ve svém obývacím pokoji a odpočívejte – užijte si volný čas v klidu domova a v soukromí ještě více a najděte svůj kousek ráje doma a zároveňdaleko od stresu všedního dne.

Přírodní materiály, éterické oleje a dokonalé souznění jednotlivých vonných esencí zaručují nejvyšší kvalitu našich produktů. Svíčky jsou dnes více než zdroj útulného světla – v kombinaci s vůní vyjadřují pocit pohody jako životní styl a spokojený domov.

Pro správný výběr vůně doporučujeme si mezi jednotlivými vůněmi přivonět ke kusu látky nebo ke kávovým zrnům, abyste neutralizovali čichové buňky, protože čich je po vystavení tolikaaromatickým látkám během krátké chvíle otupělý.  Začněte s těmi nejlehčími květinovými vůněmi a poté přejděte k těžším, například ke kořeněným vůním jako je skořice. Takto si můžete vychutnat kvalitu každé vůně zvlášť.

To, jak se vůně rozvine, závisí nejen na povrchu svíčky a na počtu knotů, ale také na skupenství vosku.  Zhruba po hodině je povrch svíčky kapalný a může tak nejlépe předat vůně do okolí. Zkapalněním vosku se ve vosku nevytváří vzduchové kapsy a svíčka tak prohořívá rovnoměrně. Souzněním vosku, knotu a éterických olejů v našich svíčkách se rozvíjí vůně vždy příjemně a nevtíravě. Více k uvolňování vůní najdete na straně „Vonné kompozice“.

  1. SKLO (se skleněným víčkem): 510 g, doba hoření cca 70 – 100 hodin
  2. SKLO (s umělým víčkem): 85 g, doba hoření cca 12 – 27 hodin
  3. TŘÍ KNOTY VE SKLE (s umělým víčkem): 285 g, doba hoření cca 20 – 40 hodin
  4. VOSK DO AROMALAMPY: 56 g, doba hoření každé kostky cca 10 – 12 hodin